Casio AMW-870-1AVDF to rozbudowany model ana-digi o użytkowym charakterze i lżejszym odbiorze niż wersja na stalowej bransolecie. Czarny pasek z tworzywa, mineralne szkło i pakiet funkcji podróżno-codziennych tworzą tu praktyczny zegarek do regularnego noszenia.
Charakter wersji: czarny pasek i srebrna tarcza najmocniej budują odbiór tej wersji na żywo.
Najważniejsze cechy: koperta 44 mm, grubość 12,2 mm, koperta ze stali nierdzewnej, pasek z tworzywa, szkło mineralne, czas światowy, stoper 1/100 s, timer, Telememo 30, 3 alarmy, podświetlenie LED, pełny kalendarz, format 12/24 h, 10-letnia bateria, WR50 i obwód nadgarstka 145 – 215 mm.
To bardzo dobra propozycja, jeśli chcesz Casio ana-digi z bogatszym modułem, ale w wygodniejszej i mniej formalnej odsłonie niż wariant na bransolecie. Model jest nowy i oryginalny, pochodzi z legalnej dystrybucji w Unii Europejskiej.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.