Koszyk

Zwroty i reklamacje

1. Zwroty

Sklep internetowy TwojZegarek.eu przyjmuje zwroty do 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Przyjmujemy zwrot produktów bez śladów użytkowania nadające się do dalszej sprzedaży. Jeżeli produkt sprzedawany jest w komplecie np. z pudełkiem, torebką, instrukcją obsługi, kartą gwarancyjną, ładowarką, dodatkowym paskiem, teleskopami itp., należy zwrócić wszystkie elementy wchodzące w skład produktu.

Aby zwrócić produkt, należy w pierwszej kolejności powiadomić nas o tym, wysyłając wiadomość na adres e-mail sklepu – kontakt@twojzegarek.eu !

Wypełniony Formularz zwrotu towaru można od razu dołączyć do wiadomości e-mail lub wydrukować i przesłać na adres, który niezwłocznie do Państwa trafi w odpowiedzi mailowej.

2. Gwarancja i Reklamacje

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję Producenta, Dystrybutora lub Sklepu internetowego TwojZegarek.eu.

W zależności od marki, przedstawia się to następująco:

ADEXE1 rok – udziela Sklep
ALBATROSS2 lata – udziela Producent
BISSET2 lata – udziela Producent
CASIO 3+3 lata – udziela Dystrybutor
CASIO1 rok – udziela Sklep
GINO ROSSI1 rok – udziela Sklep
GINO ROSSI Smartwatch1 rok – udziela Producent
JORDAN KERR1 rok – udziela Sklep
PACIFIC1 rok – udziela Sklep
PERFECT1 rok – udziela Sklep
RUBICON2 lata – udziela Producent

W przypadku zgłoszenia reklamacji, będzie ona rozpatrywana i naprawiana w przeciągu 28 dni kalendarzowych od momentu jej dostarczenia do odpowiedniego serwisu. W zależności od marki, mamy do dyspozycji trzy różne serwisy napraw: Producenta, Dystrybutora lub Sklepu.

2.1 SERWIS PRODUCENTA 

W takim przypadku, reklamację należy zgłosić bezpośrednio do serwisu centralnego producenta. Wraz z zegarkiem otrzymujesz od nas kartę gwarancyjną, w której umieszczone są dane kontaktowe do serwisu danej marki.

Dane kontaktowe do serwisów centralnych:

ALBATROSStel: 32  244 32 42  wew 24
BISSETtel: 32  244 32 42  wew 24
RUBICON tel: 32  244 32 42  wew 24
GINO ROSSI SMARTWATCHtel: 881 202 131
Pon-Pt: 15:00 – 19:00
mail: serwis@ginorossi.watch

2.2 SERWIS DYSTRYBUTORA

W takim przypadku, reklamacja zgłaszana jest bezpośrednio do serwisu centralnego dystrybutora. Wraz z zegarkiem otrzymujesz od nas kartę gwarancyjną, w której umieszczone są dane kontaktowe do serwisu napraw danej marki.