Koszyk

Metody płatności

Płatność przed wysyłką

  • Przelewy24

Wybierz Przelewy24 jako sposób dokonania wpłaty, a na koniec procesu składania zamówienia wyświetli Ci się ekran, na którym zobaczysz listę banków. Wybierz na niej swój bank. Zostaniesz bezpośrednio przekierowany do strony banku. Po zalogowaniu do banku wystarczy zatwierdzić wyświetlony przelew. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana – przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie Przelewy24, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Sporadycznie może dojść na stronach Przelewy24 do błędów, na które nie mamy wpływu. W przypadku nieudanej transakcji, możesz wznowić płatność w swoim Panelu Zamówień. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  • Karta płatnicza Visa / Mastercard

Wybierz płatność kartą Visa lub Mastercard. Podaj potrzebne dane i przejdź dalej. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana – przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. W przypadku nieudanej transakcji, możesz wznowić płatność w swoim Panelu Zamówień. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  • Przelew bankowy

Prosimy o wpłatę na konto bankowe:

68 1140 2004 0000 3702 5762 2163
Paweł Bochenek
ul. Niepodległości 57a/7
41-106 Siemianowice Śląskie

W tytule przelewu proszę podać Numer Zamówienia.

  • Odbiór osobisty w CH Załęże w Katowicach

Zamówienie możesz również odebrać od nas osobiście. Po dokonaniu przedpłaty, powiadomimy Cię o gotowym do odebrania zamówieniu poprzez e-mail lub wiadomość sms. Przeczytaj więcej…


Płatność przy odbiorze

fedex logo

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera FedEX. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, gdyż ułatwi to firmie FedEX kontakt z Tobą przed dostarczeniem paczki. Za przesyłkę możesz zapłacić kartą lub gotówką.